Intencje mszalne – 18 – 24.06.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Stefana Wasilewskiego + Ryszarda Wróblewskiego u.pog..

Wtorek: + 08.00 + Za parafian.

Środa: 17.00 (Nowenna). + Józefa Porosa + Jerzego Borkowskiego – intencja dzieci. Mieczysławę Kurkowską – u.pog. + Mieczysława Dobińskiego – u.pog

Czwartek: 08.00 + Janinę Wypych i Józefa Tomaszewskiego. + Wojciecha Brzozowskiego.

Piątek: 17.00 + Wiesława Tomczaka – int. córki.

Sobota: + 17.00 + Janinę i Franciszka Trojanowskich, Feliksę i Feliksa i Władysława Michalskich.

Niedziela : 08.00 + Rodziców Mariannę i Stanisława Łąpieś oraz Agnieszkę i Bronisława Laseckich.
10. 00.+ Andrzeja Jabłońskiego 5 r.śm. i Janinę Wypych – int. dzieci.

12.00 + Janinę i Władysława Felczak oraz Mieczysława i Tadeusza – int. Z rakowa. + Janinę Kurkowską – (imien.). + Tadeusza Zaborowskiego – z int. Dnia Ojca. – int. Córek z rodzinami.

1. Dziś na sumie prymicja ks. Jakuba Kity, który przez pewien czas pełnił funkcję organisty w naszej parafii…

2. Nie wolno wrzucać odpadów cementowych i lastrykowych do kontenera na śmieci – firma która to zrobi straci prawo wykonywania prac na naszym cmentarzu.

3.Panu Zdzisławowi Staniaszkowi składam podziękowanie za wykonanie metalowych stojaków na rowery przy kościele.

4. Trwa remont parkanu i kapliczek wokół kościoła.

5. Do organizacji Dożynek tegorocznych i przewodniczenia zapraszamy w tym roku mieszkańców Gołasa i Stanisławowa – starostów wybierają mieszkańcy. Dożynki w drugą niedzielę września na sumie.