Intencje mszalne – 28 – 03.06.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Jerzego Tarkę. + Józefa Szatkowskiego – u.pog.

Wtorek: + 17.00 + Barbarę Studzińską – int. Syna Leszka i syna Jarosława z rodzinami.

Środa: 17.00 (Nowenna). + O łaskę zdrowia dla Kingi Sztute i opiekę Matki Bożej dla niej. Oraz + Marcina Graczyka + Wojciecha Brzozowskiego. + Stanisława Osmolaka.

Czwartek: Boże Ciało 08.00 + Janinę Wypych i Józefa Tomaszewskiego. 10.00 + Za Parafian. 12.00 + Józefa Szałamachę i Krzysztofa Szałamachę oraz rodziców Ledzionów oraz o Boże błog. dla rodziny.

Piątek: 17.00 + Jerzego Borkowskiego. + Henryka Jabłońskiego – u.pog – u.pog

Sobota: – 14.00 + O Boże błogosławieństwo dla Koła Myśliwego Cis i poświęcenie sztandaru. A o 17.00 + Mariannę Dudkiewicz i Władysława oraz dziadków Dąbrowskich – int. rodziny.

Niedziela : 08.00 + Rodziców Tomczyków.
10. 00.+ Andrzeja Graczyka 13. r.śm, Marcina Graczyka 1 r.śm, Marię i Jana oraz Zygmunta Graczyka i Tadeusza Bogulskiego. – Rocznica I. Komunii św..

12.00 + Kazimierę i Antoniego Rembowskich.

1. W poniedziałek po mszy św. wieczorowej – zebranie rodziców dzieci Rocznicowych i spowiedź.

2. W czwartek Boże Ciało a po sumie procesja do czterech ołtarzy. Zapraszam Asystę kościelną, Koło różańcowe, Chórzystów, Scholę, dzieci Pierwszo – komunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopcy idą w procesji przed bielankami i zapraszamy wszystkich Parafian.

3. W Gościu Niedzielnym min. -” Radość i prawda Eucharystii”.

4. Święcenia kapłańskie ks. Jakuba Kity 02. czerwca o godz. 10.00 w katedrze w Łowiczu na które serdecznie zapraszamy.

5. Wyremontowano ostatnio kominy na plebanii i domu parafialnym oraz wykonano dach blaszany na WC na cmentarzu. Dbajmy o kulturę.

6. Kto nie odebrał pamiątki Komunijnej to można ją odebrać w kancelarii.

7. Rozpocznie się wkrótce remont parkany koło kościoła. W przyszłym roku 5-lecie koronacji i wierzę, że uda się nam wykonać nowy chodnik wokół kościoła .

8.