Intencje mszalne – 26 – 01.04.2018 r.

Poniedziałek:17.00 + Intencja własna.

Wtorek: – 17.00 + Henryka Dobińskiego – u.pog

Środa: 17.00 (Nowenna). + Leokadię Sobczyk + Andrzeja Golisa. + Emilię Sidwa – u.pog

Wielki Czwartek: – 17.00 + Stanisława Orzechowskiego i rodziców Orzechowskich + Henryka Wojciechowskiego.

Wielki Piątek: 17.00 + Adoracja Krzyża.

Wielka Sobota: – 17.00 + Zofię i Władysława Lisieckich i dziadków Lisieckich. + Wojciecha Brzozowskiego + Bożenę Sokołowską.

Niedziela Wielkanocna: 06.00 + Rezurekcja W intencji Parafian.
+ z rodziny Szafranów, Markiewiczów i Lewandowskich i w intencji Bogu wiadomej.

10. 00.+ Czesławę i Wiktora i Zdzisława Lewandowskich

12.00 + Ryszarda Przewłockiego i rodzinę Rębowskich. Oraz o Boże błog. Dla Michaliny i Marceliny Majchrzak

1. Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia będą odprawiane o godz. 17.00 i mają nas przygotować do radosnego świętowania Paschy Chrystusa.

2. W ekstremalną Drogę Krzyżową z Suserza do katedry w Łowiczu – wyruszyło w piątek kilka osób po mszy św. o godz. 19.00.

3. W Gościu Niedzielnym – min. artykuł – „ Kwiaty dla marszałka” – relacja z uroczystości 250-lecia Konfederacji Barskiej w naszym kościele.

4. Wielka Sobota – święcenie pokarmów co godzina od 9.00 – 16.00 z przerwą od 13.00 – 14.00.

5. Tradycyjnie jak co roku zapraszam Strażaków do warty przy Grobie Pańskim w galowych mundurach z jednostek: Szczawin Borowy, Łuszczanów, Adamów, Suserz, Helenów od godz. 17.00 – 24.00. A później na procesję rezurekcyjną na godz. 6.00 rano na którą zapraszam również asystę kościelną, ministrantów, bielanki, koło różańcowe, strażaków i dzieci pierwszo – komunijne z ubiegłego roku.

6. W niedzielę Wielkanocną nie ma mszy św. o godz. 8.00.

7. Odprawa liturgiczna dla ministrantów na pół godziny przed nabożeństwami. Prosimy o pobranie list na zbiórkę na ogrzewanie kościoła i na kwiaty do Grobu Pańskiego. W W.Piątek – ofiary przy adoracji krzyża na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W W. Sobotę przynosimy świece – na odnowienie przyrzeczeń chrztu św.