Intencje mszalne 12– 18.02. 2018 r.

Poniedziałek:17.0 + Int. Własna.
Wtorek: – 17.00. + Int. własna.

Środa: Popielec. 10.00. + Grażynę Stępień – u.pog. A o 12.00 + Janusza i Janinę Wypych i Krzysztofa Zawadzkiego oraz Zofię, Władysława i Sławomira Markiewicz – int. z Adamowa. Oraz + Krzysztofa Szałamachę i zmar. rodziców Ledzionów Walerię i Ludwika i we własnej intencji.

Czwartek: – 08.00 + Z podziękowaniem za wspólną modlitwę kolędową i o błog. Boże dla Parafian.
Piątek: 17.00 + Krystynę Stępniak – u.pog – u.pog

Sobota: 17.00 + Janinę Wypych i Józefa Tomaszewskiego – int pog.

Niedziela: 8.00 + Rodziców Mariannę i Stanisława Ciechomskich oraz Grażynę Stępień – int. rodziny.
10. 00.+ Rodziców Kaszubskich, Bogdana Kaszubskiego, dziadków Kaszubskich i Moraczewskich. Oraz + Zofię Grzybowską 4 r.śm oraz Stanisława Brzozowskiego.
12.00 + Za Parafian.

1. Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post – pamiętajmy o zachowaniu postu w tym dniu.

2. W kancelarii przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

3. W Gościu Niedzielnym – min. artykuł – „ Jak bronić dobrego imienia Polski” oraz płyta z programem jak wypełnić PIT.

4. Dzieci Komunijne mają spotkania po mszy św. o 10.00.

5. Bardzo dziękuję za modlitwę różańcową przed obrazem M.B.Suserskiej w każdą trzecią niedzielę miesiąca, to dar szczególny uwielbienia Maryi w naszym sanktuarium.

6. Po sumie nabożeństwo i błogosławienie chorych. Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30 a Gorzkie Żale w niedziele po sumie.