Intencje mszalne 05– 11.02. 2018 r.

Poniedziałek:17.0 + Int. Własna.
Wtorek: – 17.00. + Janinę i Jana Tomasik.

Środa: .17.00( Nowenna). + O łaskę zdrowia dla Tadeusza i pomyślne leczenie. + Adama Kuciapskiego – u.pog + Wojciecha Brzozowskiego – u.pog + Stanisława Osmolaka – u.pog.

Czwartek: – 17.00 + Marcina Krusińskiego – u.pog.
Piątek: + Stanisława Grzybowskiego – u.pog

Sobota: 17.00 + Eugeniusza Orzechowskiego 9 r.śm.

Niedziela: 8.00 + Jerzego Tarkę – u.pog.
10. 00.+ W 18. r.urodzin Magdaleny Wiśniewskiej o Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej.
12.00 + Mariannę i Antoniego Ciechomskich i zmarłych z rodziny Ciechomskich.

1. Składam serdeczne podziękowanie za spotkanie i wspólną modlitwę w rodzinach w czasie Kolędowania.

2. W kancelarii przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

3. W Gościu Niedzielnym – min. artykuł – „ Koreańczycy masowo przyjmują chrzest”.

4. Dzieci Komunijne mają spotkania po mszy św. o 10.00.

5. Bardzo dziękuję za modlitwę różańcową przed obrazem M.B.Suserskiej w każdą trzecią niedzielę miesiąca, to dar szczególny uwielbienia Maryi w naszym sanktuarium. Nie wiem czy nie powrócić do spotkań różańcowych po sumie…

6. 11. lutego Dzień Chorych – po sumie nabożeństwo z namaszczeniem i modlitwą również w intencji Służby Zdrowia. Serdecznie zapraszamy i prosimy o umożliwienie i przywiezienie do kościoła leżących chorych.

7. Zebranie Rady Ekonomicznej w piątek po mszy św. wieczornej o 17.30.