Intencje mszalne 25– 31.12. 2017 r.

 

Poniedziałek:10.00 ( Boże Narodzenie) + Krystynę Metryka – int. Teresy z Weroniką. 12.00 + Genowefę Zielińską 10 r.śm i Zbigniewa Zielińskiego. Marię Majczak, Jana Majczaka i Tadeusza Majczaka – int. Wandy i Joanny z Włocławka. 15.00 – msza św. ślubna.
Wtorek: – 8.00. (Św. Szczepana). + Janinę i Józefa Wypych, Józefa Tomaszewskiego oraz Jana i Stefanię Leśniewskich. 10.00 + Stefanię i Szczepana oraz Marka Brzozowskich i Stanisława Pietruszewskiego i państwa Bogusz. 12.00 + Mateusza Sitkiewicza – int. Dziadka i babci.

 

Środa: .17.00 + Emilię Sidwa – u.pog oraz + Andrzeja Golisa + Stefana Wasilewskiego.

Czwartek: – 17.00 + Józefa, Stanisławę, Jana, Mariana Ambroziak i Mariannę Kołodziejską.
Piątek: 17.00 + Mariannę Ledzion 17. r.śm i zmarłych z rodziny.

Sobota: 17.00 + Krzysztofa Szałamachę 3. r.śm

Niedziela: (Św. Rodziny) 8.00 + W int. Parafian i Boże błogosławieństwo na Nowy Rok
10. 00.+ O Boże błogosławieństwo i zgodę w rodzinie..
12.00 + Zdzisława, Roberta i Wojciecha. Oraz dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę M.B.Suserskiej w 55 r. ślubu Kazimiery i Władysława Ambroziewiczów. A po sumie Nabożeństwo Pożegnania Starego roku.


Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Okres Bożego Narodzenia – niech będzie radosnym świętowaniem narodzenia Chrystusa w naszych sercach i rodzinach.

2. W kancelarii przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

3. W Gościu Niedzielnym – bogaty numer świąteczny…

4. Wigilia Bożego Narodzenia – zachowujemy tradycyjnie post, mimo że wypada w niedzielę.

5. Plan Wizyt Kolędowych: czwartek 9.00 – Góry Dobrowskie i Teodorów. Piątek 9.00 – Stefanów i Leopoldów. Sobota 9.00 – Waliszewek.