Intencje mszalne 11– 17.12. 2017 r.

Poniedziałek: – 8.00 + Leokadię Sobczyk. – u.pog
Wtorek: – 8.00 + Ryszarda Wróblewskiego. – u.pog

Środa: .17.00 + Dariusza Dziurdzia – u.pog. + Stanisława Osmolaka. + Marcina Krusińskiego. + Kazimierza Wańtuchowicza – u.pog

Czwartek: – 17.00 + Kazimierza Skoniecznego 1. r.śm.
Piątek: + Rokolekcje. 12.00 + Stanisława Grzybowskiego u.pog. 17.00 + Józefa Tomaszewskiego i Janinę Wypych.

Sobota: Spowiedź rekolekcyjna. 10.00. + Wojciecha Brzozowskiego – u.pog.
12.00 +
Rodziców Mrowickich. 12.00 + Krystynę Metrykę – int. Rodziny Sienkiewiczów.

Niedziela: Adwent. – 8.00 + Stanisława Michalaka 29.r.śm, Marię Michalak, dziadków Michalaków i Osmolaków.
10. 00.+ Jerzego Tarkę – int. Uli i Edmunda z Wrocławia.
12.00 + Zakończenie Rekolekcji. + Jana Kowalskiego, Bożenę Kowalską, Józefa i Stanisławę Kowalskich

1. Adwent – czas spowiedzi, rekolekcji i duchowego przygotowania na przyjście Zbawiciela. W naszej parafii 15-16-17 grudnia…

2. W kancelarii przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

3. W Gościu Niedzielnym – aktualne wiadomości z życia Kościoła – oraz artykuł „ Grób Pański nowe odkrycia ”.

4. Proszę pozabierać znicze z grobów, bo wiatr roznosi po całym cmentarzu, dokupić wkłady i mogą służyć wielokrotnie .

5. Przy zamawianiu wieńców prosić o prawdziwe kwiaty i naturalne wieńce – nawet składowiska śmieci z trudem przyjmują je bo trują środowisko.

6. Pan organista rozpoczął roznoszenie opłatków
Dziś: Teodorów, Góry Dobrowskie, Kazimierków

Wtorek: Dobrów, Kamieniec, Raków (od 10:00)

Piątek: Chorążek, Gołas (od 14:30)