Intencje mszalne 30– 05.11. 2017 r.

Poniedziałek: – 17.00 + Za parafian.
Wtorek: – 17.00 + Stanisława Nodzaka – u.pog – u.pog.

Środa: (Wszystkich Świętych). 08.00 + Marcina Krusińskiego – u.pog. 10.00 + Tadeusza Kostrzewskiego 5 r.śm, rodziców Helenę i Franciszka Wypych, Józefa i Józefę Kostrzewskich oraz rodzinę Wypychów. 12.00 ( Msza św. na cmentarzu) + Wojciecha Brzozowskiego i w przyjętych intencjach na cmentarzu.

Czwartek: ( Dzień Zaduszny) – 17.00 + Jadwigę i Czesława Świtalskich oraz ich rodziców – int. Córek i Synów z rodzinami – z procesją wypominkową po kościele.
Piątek: 17.00 + Int. własna.

Sobota: 17.00 + Krystynę Metrykę – u.pog.
.

Niedziela: – 8.00 + Zdzisława Strzeleckiego 20 r.śm.
10.00 + Janinę Kurkowską 14 r.śm oraz Józefa i Damiana Kurkowskich, dziadków Kurkowskich i Markiewiczów.
12.00 + Antoniego i Mariannę Ciechomskich, Stanisława i Michała Niewiadomskich .

1. We Wszystkich Świętych msza św. o 12.00 będzie odprawiona na cmentarzu – można jeszcze dołączyć intencje. Ofiary składane na cmentarzu są przeznaczone na WSD w Łowiczu.

2. Od 1. – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, nawiedzając cmentarz i można odpust ofiarować za zmarłego.

3. W Gościu Niedzielnym min. „ O pielgrzymce Służby Zdrowia do sanktuarium w Suserzu”.

4. Dziś w związku z Bierzmowaniem różaniec odmówimy po mszy św. o 10.00.

5. .Prowadzenie Różańca:

Poniedziałek – Koło Różańcowe.

Wtorek – Koło Różańcowe

6. Wypominki…