Intencje mszalne – 18 – 24.09.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Intencja własna.

Wtorek – godz. 17.00 + Intencja własna.

Środa – Nowenna – godz. 17.00 + Jerzego Tarkę – int. Siostry z mężem. + stanisława Nodzaka + Kazimierza Wańtuchowicza + Stanisławę Podleśną.

Czwartek . Godz. 17.00 + Krystynę Andrzejewską – u.pog.

Piątek godz. 17.00 + Wojciecha Brzozowskiego – int. wnucząt.

Sobota godz. 17.00 – W 25-lecie ślubu Marzeny i Jacka Sitkiewiczów o Boże błog. i opiekę M.B.Suserskiej na dalsze lata dla Jubilatów. Oraz o radość życia wiecznego dla Mateusza Sitkiewicza.

Niedziela: godz. 8.00 +
Krystynę i Henryka Michalaków oraz Helenę i Feliksa Lewandowskich.
10.00 + Janusza Pijanowskiego w r.śm oraz Janinę i Stanisława Pijanowskich, Jana i Annę Szymańskich.
12.00 +
W 18 r.urodzin Przemka Brzozowskiego o Boże błog. I opiekę MBSuserskiej na dalsze lata jego życia.

1. Rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

2. Doroczna pielgrzymka Służby Zdrowia przed cudownym obrazem Matki Bożej Suserskiej odbędzie się 21 października w sobotę o godz. 11.00. Modlitwie będzie przewodniczył ordynariusz ks. Biskup Andrzej F. Dziuba.

3. W Gościu Niedzielnym min. – ruszyła akcja zbierania podpisów w obronie nienarodzonych i chorych dzieci. Formularze na stoliku pod chórem..

4. Natomiast Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp. Wojciech Osial 29 października na sumie o 12.00. Przypominam, że w każdą niedzielę spotykamy się z kandydatami po mszy św. o 10.00.