Intencje mszalne – 11 – 17.09.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Intencja własna.

Wtorek – godz. 17.00 + Grażyna, Maria Stępień – u.pog

Środa – Nowenna – godz. 17.00 + Jerzego Tarkę u.pog. + Jana Ledziona 8 r.śm. i Otylię Ledzion 14 r.śm. i zmarłych z rodziny. + Adama Kuciapskiego – u.pog. Oraz intencje Pielgrzymów.

Czwartek . Godz. 17.00 + Jerzego Tarkę – int. Eweliny chrześniaczki z rodziną.

Piątek godz. 17.00 + Grażynę Stępień – int. Chrzestnej Bożeny.

Sobota godz. 16.00 – W 25-lecie ślubu pp. Anny i Cezarego Rymarkiewiczów o Boże błog. Opiekę M.B.Suserskiej i z podziękowaniem za otrzymane łaski.
msza św. ślubna

godz. 8.00 +
Mateusza Dryńkowskiego, Tadeusza Kosmowskiego i opiekę M.B.Suserskiej dla rodziny.
10.00 + Zofię, Władysława i dziadków Lisieckich.
12.00 +
O łaskę zdrowia i potrzebne łaski umocnienia dla Mateusza za wstawiennictwem M.B.Suserskiej.

1. Intencje złożone przed obrazem M.B.Suserskiej są czytane w każdą środę na nowennie i włączone do mszy świętej.

2. Dziś na sumie uroczystość dożynkowa – podziękowanie Bogu za tegoroczne zbiory.

3. W Gościu Niedzielnym min. – najnowsze wiadomości z życia Kościoła.

4. Intencje mszalne pogrzebowe są odprawiane w kolejności jak odbyły się pogrzeby i stąd wydłuża się okres oczekiwania. Wszystkie są wpisane i wszystkie będą odprawione a niektóre nawet – w przyszłym roku.

5. Taca na środki społecznego przekazu.