Intencje mszalne – 31.07 – 13.08.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Intencja własna.

Wtorek godz. 17.00. + Marcina Graczyka – int. Jerzego Maślankowskiego z rodziną.

Środa godz. Nowenna: 17.00. +
Tadeusza Marciniaka i Halinę Marciniak oraz Jana Marciniaka i Rozalię i Walentego Warabiedów.+ Mariannę Ciechomską. + Stanisława Nodzaka. + Wiktora Domżała.

Czwartek . Godz. 17.00 + Wojciecha Brzozowskiego – int. z Pałacu.

Piątek godz. 17.00 + Wojciecha Brzozowskiego – u.pog.

Sobota godz. 17.00 + Stanisława i Leokadię Adamczyków – int. dzieci.

Niedziela :
godz. 8.00 +
Włodzimierza Wypycha Zofię i Władysława, Janinę Strzelecką oraz Władysławę i Bronisława Strzeleckich.
10.00 + Stanisława Metrykę 7 r.śm.
12.00 +
Zofię i Wacława Bembenistów.

1. Sierpień – miesiącem modlitw o trzeźwość w narodzie.

2. Nie zapominajmy o modlitwie za Ojczyznę – jest wiele powielanych stereotypów i fałszywych mitów na temat naszego kraju i dokonujących się przemian.

3. W Gościu Niedzielnym – interesujące artykuły „ O Kościele do końca świata ”.

4. Dnia 14-go sierpnia o godz 17.00 msza św. na cmentarzu – można dopisać imienne intencje za naszych zmarłych.

5. Niedziela – Przemienienie Pańskie…

6. Uroczystą sumę odpustową będzie celebrował ks. Bp Józef Zawitkowski.

7. Proszę zachować skoszone zboże na wieńce dożynkowe.

8. Jak co roku proszę i dziękuje za dostarczony prowiant dla pielgrzymów: ciasto, wędlinę na kanapki, napoje, kawę, herbatę, wodę….

9. Koło Różańcowe naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i nawiedzając Gidle – 26 sierpnia, wyjazd o 6.00 rano, koszt pielgrzymki 45 zł – zapisy przy stoliku pod chórem.