Intencje mszalne – 31 – 06. 08. 2017 r.

 

Poniedziałek godz. 17.00. + Zygmunta Śniecia 8 r.śm oraz Ludwika i Kazimierę oraz Ludwika i Stanisławę Wojciechowskich..

Wtorek godz. 17.00. + Jana Sobeckiego 3 r.śm Zbigniewa Sobeckiego, Kazimierza Stępnia i zmar. Z rodziny Sobeckich i Arcichowskich.


Środa godz. Nowenna: 17.00. +
Genowefę Wróblewską 2 r.śm oraz Andrzeja Wróblewskiego. Oraz + Adama Kuciapskiego – int. Rodziny Rytych oraz + Wojciecha Brzozowskiego – int. Rodziny Moraczewskich. Oraz + Krzysztofa i zmar. z rodziny..

Czwartek . Godz. 17.00 + Krzysztofa.

Piątek godz. 17.00 + Krzysztofa.

Sobota godz. 17.00 + Sławomira Komara 12 r.śm Stefana i Mariannę Komar 6 r.śm – int. Dzieci i rodzeństwa.

Niedziela :
godz. 8.00 +
Franciszkę i Jana Ledzionów – int. Dzieci.
10.00 + Marię, Izydora, Władysławę i Stanisława oraz Zofię.
12.00 +
Zofię, Czesława Bedyk, Józefę i Józefa Żabkę, Edmunda i Genowefę Dąbrowskich. + Oraz + Adama Kuciapskiego – int. Rodziny Rytych

  1. Sierpień – miesiącem modlitw o trzeźwość w narodzie.

  2. Nie zapominajmy o modlitwie za Ojczyznę – jest wiele powielanych stereotypów i fałszywych mitów na temat naszego kraju i dokonujących się przemian.

  3. W Gościu Niedzielnym – interesujące artykuły „ Co dalej z sądami? ”.

  4. Wakacje – to nie czas odpoczynku od Pana Boga…

  5. 2.08 sierpnia można uzyskać odpust Porcjunkuli – nawiedzając kościół, odmawiając Ojcze Nasz i odmawiając wyznanie wiary.

  6. Przypada – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 16.30.

  7. Proszę zachować skoszone zboże na wieńce dożynkowe. Doźynki w drugą niedzielę września na sumie. Do organizacji tegorocznych dożynek zapraszam mieszkańców Holendrów, Stefanowa, Teodorowa i Józefkowa.

  8. W przyszłą niedzielę św. Przemienienie Pańskie.

  9. Koło Różańcowe naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i nawiedzając Gidle – 26 sierpnia, wyjazd o 6.00 rano, koszt pielgrzymki 45 zł – zapisy przy stoliku pod chórem.