Intencje mszalne 26– 02. 07.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Tadeusza Zaborowskiego – u.pog.

Wtorek godz. 17.00. + Intencja własna. A o 13.00 pogrzeb św. Adama Kuciapskiego.

Środa godz. Nowenna: 17.00. +
Marcina Graczyka – int. Rodziny Śnieciów. Stanisławę Podleśną – u.pog. + Marcina Kruszyńskiego – u.pog.

Czwartek . Godz. 17.00 + Piotra Kowalskiego i całą rodzinę Kowalskich Marię , Mariannę, Józefa, Zygmunta, Edwarda i Kazimierę

Piątek godz. 17.00 + Marcina Graczyka – u.pog.

Sobota godz. 17.00 + Tadeusza Podrażkę, dziadków Podrażków i Doleszczaków oraz Józefa Doleszczaka. A o 17.30 Krzysztofa i zmarłych z rodziny.

Niedziela :
godz. 8.00 +
Krzysztofa – greg..
10.00 + Krzysztofa Marciniaka c. rodzinę Oszczyków, Walentego Marciniaka i rodz. Dutkiewiczów.
12.00 +
Janinę Kurkowską – imien. Józefa i Damiana Kurkowskich, dziadków Kurkowskich i Markiewiczów. Oraz + Ignacego Osmolaka 1 r. śm.

1. W czwartek ur. św. Apostołów Piotra i Pawła. Odpust w Żychlinie.

2. Za ofiarę ołtarza – od rodziców dzieci komunijnych zostały zamówione komże dla ministrantów.

3. W Gościu Niedzielnym – o nawróceniu znanego restauratora warszawskiego Amaro.

4. Dziś zebranie z kandydatami do bierzmowania po mszy św. o 10.00.

5. Segregacja śmieci na cmentarzu.