Intencje mszalne 19– 25. 06.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Bogdana Grabarczyka – u.pog.

Wtorek godz. 17.00. + Stanisława Nodzaka – u.pog.

Środa godz. Nowenna: 17.00. +
Józefa Tomaszewskiego. – + Mariannę Ciechomską + Wiktora Domżała

u.pog..

Czwartek . 16.00 godz. 16.00. +
Stanisława Grzybowskiego – u.pog

Piątek godz. 17.00 + Jana Żurowskiego, Genowefę i Andrzeja Wróblewskich, Zofię i Franciszka Cieślaków.

Sobota godz. 17.00 + Andrzeja Jabłońskiego 4.r.śm. Oraz +Janinę i Franciszka Trojanowskich, Feliksę i Władysława Michalskich. Oraz + Jana i Danutę Derol – int. rodziny .

Niedziela :
godz. 8.00 +
Pawła Stangreciaka – int. żony i dzieci.
10.00 + Jana, Czesława i Mariannę Garstka.
12.00 +
Janinę i Władysława Felczak – int. Z Dobrowa. Oraz + Franciszka Szymańskiego – int. żony i dzieci..

1. Mieszkańcom Holendrów, Stefanowa, Teodorowa i Józefkowa serdecznie dziękuję za dekorację czterech ołtarzy na Boże Ciało.

2. W czwartek zakończenie o 16.00 Oktawy Bożego Ciała – procesja wokół kościoła – zapraszam asystę, dzieci Komunijne, ministrantów i chórzystów.

3. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała – błogosławieństwo małych dzieci oraz poświęcenie wianków.

4. Gość Niedzielny – min. „ Jeszcze raz o przesłani Fatimy.”

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o 10,00 zebranie kandydatów do Bierzmowania.