Intencje mszalne 12– 18. 06.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Stanisława Nodzaka – u.pog.

Wtorek godz. 17.00. + Mariannę Dołowiec – u.pog.

Środa godz. 17.00. +
Bogdana Grabarczyka + Tadeusza Zaborowskiego + Mariannę Ciechomską – u.pog..

Czwartek – Boże Ciało godz. 08.00. +
Ryszarda Wróblewskiego – u.pog
10.00 + Stanisława Fudała, Janusza Fudała, Stanisława Sarzałę, Katarzynę Ciechomską i zmarłych z rodziny.
12.00 Za Parafian.

Piątek godz. 17.00 + Kazimierza Wańtuchowicza – u.pog.

Sobota godz. 17.00 + Stanisława Grzybowskiego – int. Rodz. Szymańskich.

Niedziela :
godz. 8.00 +
Marka Jóźwiaka 17r.śm. Zmarłych z rodziny Jóźwiaków i Szymańskich – int. Sióstr.
10.00 + Mariannę i Stanisława Łąpieś oraz Bronisława i Agnieszkę Laseckich.
12.00 +
Jerzego Kowalczyka, Tadeusza Majczaka 1 r.śm – int. Wandy i Janiny Majczak z Włocławka.

1. Do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało zapraszam mieszkańców Holendrów, Stefanowa, Teodorowa i Józefkowa w środę po mszy św. o godz. 17.00.

2. Oktawa Bożego Ciała – procesja wokół kościoła – zapraszam asystę, dzieci Pierwszokomunijne, ministrantów i chórzystów.

3. Pierwsza Komunia św. będzie sprawowana w stałym terminie tzn. w 3. niedzielę maja.

4. Aktu poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi dokonali biskupi 6. czerwca bieżącego roku.

5. W Gościu Niedzielnym – min. „O wielkiej mocy Żywego Różańca”.

6. Taca na remonty kościołów.

7. Ks. abp Andrzej Józwowicz dziękuje wszystkim za modlitwę i obecność na mszy św. przez niego celebrowanej w Suserzu.

8. Msza popogrzebowa + Józefa Tomaszewskiego będzie odprawiona 21.06. godz. 17.00.