Intencje mszalne 22– 28. 05.2017 r.

Poniedziałek godz. 17.00. + Jana Kowalskiego – u.pog

Wtorek godz. 17.00. + O nowe powołania do służby kapłańskiej – Alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

Środa godz. 17.00. +
Krystynę Michalak 2 r.śm, Henryka Michalaka – w rocz.śmierci i Dnia Matki. + Mariannę Dołowiec. Oraz o błogosławieństwo w rocznicę święceń kapłańskich.

Czwartek godz. 17.00. +
Za parafian.

Piątek godz. 17.00 + Marcina Kruszyńskiego – u.pog.

Sobota godz. 17.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela godz. 8.00 + Rodziców Józefa i Helenę Tomczyków.
10.00 + Rodzinę Kowalczyków, Lisów, Jerzego Kowalczyka i Mateusza Pawlikowskiego.
12.00 + Bogdana Kowalskiego 4. r.śm. – intencja żony i dzieci.

1. We wtorek będziemy gościć w naszej parafii Alumnów i Profesorów Wyższego Seminarium Duchownego wraz z księdzem Rektorem. Zapraszamy wszystkich chętnych parafian na 17.00 na mszę św. i nabożeństwo w oprawie liturgicznej Alumnów.

2. Natomiast w sobotę o godz. 11.00 w katedrze łowickiej przyjmie święcenia biskupie

ks. Andrzej Józwowicz, którego Papież Franciszek mianował Nuncjuszem Apostolskim w Rwandzie. A 4. czerwca o godz. 12.00. mszę św. w Suserzu odprawi i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego biskupiego Ks. Abp Andrzej Józwowicz , który wszystkich parafian serdecznie zaprasza… Szczególnie dzieci i mlodzież

1. W związku z ustaleniem terminu Pierwszej Komunii w przyszłym roku proszę zainteresowanych rodziców na zebranie w przyszłą niedziele po mszy św, o 10.00.

2. Dziś zbiórka do puszek na KUL.

3. W rocznicę ingresu i sakry biskupiej Naszego Arcypasterza polecamy modlitwom.