Intencje mszalne 25. – 31. 07.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Krzysztofa Zawadzkiego – int. Żony i córki.
Wtorek:
pogrzeb ś.p. Zofii Gutkowskiej
17.00 +
Juliannę Lisu.pog.

Środa:
11.00 pogrzeb ś.p. Bogusława Kazimierza Terebusa
17.00 Nowenna
.- + Piotra Kowalskiego – u.pog. + Stanisławę Siedlecką – u.pog. + Stanisławę Lewandowską – u.pog.

Czwartek: 17.00 + Władysława Śnieć 13 r.śm. – pnt. rodziny.

Piątek: 17.00 + Stefanię i Jana Leśniewskich.
Sobota: 17.00 +
Msza św. ślubna.

Niedziela:
8.00 +
Zygmunta Śnieć 7 r.śm oraz Ludwika Śnieć, Stanisławę, Kazimierę i Ludwika Wojciechowskich.
+ Piotra Wesołowskiego, Tadeusza Wesołowskiego i Stanisława Staniaszka.

12.00 + W 100. r. urodzin za + Ignacego Osmolaka. Oraz o Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Olgi z racji 18. r.urodzin.

1 Do zorganizowania tegorocznych Dożynek zapraszam mieszkańców Dobrowa i Gór Dobrowskich. Dożynki odbędą się w drugą niedzielę września o godz. 12.00. Proszę zachować snopki zboża na wieńce żniwne. Proszę też wybrać między sobą Starostów Weselnych

2. W przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w drugą niedzielę maja na mszy św. o godz. 10.00. Do Komunii przystępują dzieci klas trzecich.

3. W Gościu Niedzielnym – najświeższe wiadomości z życia Kościoła oraz plakat z papieżem Franciszkiem.
4. Jest do nabycia książka ” Dar Koronacji” zawierająca pełną dokumentację przygotowawczą uroczystości oraz sam przebieg…

5. Dziś święcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa o szczęśliwą jazdę i błogosławieństwo dla kierowców. Zbierane ofiary są przeznaczone na zakup pojazdów mechanicznych dla misjonarzy.