Intencje mszalne 18. – 24. 07.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Mariana Bogulskiegou.pog.

Środa: 17.00 Nowenna.- + Ignacego Osmolaka. + Marianne Stasiak 2 r.śm – int. Rodziny. + Stanisławę Siedlecką.

Czwartek: 17.00 + Jerzego Kowalczyka – u.pog.
Piątek: 17.00 + Czesława Sokołowskiego.
Sobota: 17.00 + O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Marianny w 80. r.urodzin. – int dzieci.

Niedziela:
8.00 +
Wojciecha, Roberta i Zdzisława.
10.00
+ Jana Pszczółkowskiego 8. r.śm. Rodziców Pszczółkowskich, rodziców Gajewskich i Władysławę Kamińską.

12.00 + Janinę i Władysławę oraz Bronisława Strzeleckich oraz Włodzimierza, Zofię i Władysława Wypychów.

1 Porządek na cmentarzu to nasza wspólna sprawa – proszę pamiętać, by wrzucać śmieci szklane i plastykowe oraz sztuczne wieńce i folię wrzucać do kontenera blaszanego natomiast do kontenera cementowego wrzucać naturalne odpady jak zeschłe kwiaty, wstążki, papier i ziemię z doniczek.

2. W przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w drugą niedzielę maja na mszy św. o godz. 10.00. Do Komunii przystępują dzieci klas trzecich.

3. W Gościu Niedzielnym – najświeższe wiadomości z życia Kościoła min. artykuł „ W stronę pojednania – w rocznicę zbrodni wołyńskiej
4. Jest do nabycia książka ” Dar Koronacji” zawierająca pełną dokumentację przygotowawczą uroczystości oraz sam przebieg…

5. Węgierskie władze dofinansowały czterotysięczną grupę młodzieży wyjeżdżających do Polski na Ś D M.

6. W następną niedzielę święcenie pojazdów, oraz zbiórka ofiar na pojazdy dla misjonarzów