Intencje mszalne 11. – 17. 07.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Zofię Lis – u.pog.

Środa: 17.00 Nowenna.- Mateusza Dryńkowskiego i Tadeusza Kosmowskiego. Oraz + Piotra Kowalskiego + Mariana Bogulskiego. I o Boże błog. dla zamawiającego i jego rodziny.

Czwartek: 17.00 + Henryka Osmolaka 4 r.śm.

Piątek: 17.00 + Wiesława Garstkę – u.pog.
Sobota: 17.00 +
Tadeusza Podrażkę, rodziców Podrażków i Doleszczaków i Józefa Doleszczaka.

Niedziela:
8.00 +
Stanisławę, Szczepana i Eugeniusza Orzechowskich.
+ Zofię Grzybowską, Marię Marciniak, Izydora i rodziców – int. siostry.

12.00 + Stanisławę, Michała siostrę Janinę , brata Mariana i Sylwestra.

1 Zdjęcia z Wizytacji Kanonicznej można obejrzeć na stronie internetowej naszej parafii..

2. W przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w drugą niedzielę maja o godz. 10.00.

3. W Gościu Niedzielny – najświeższe wiadomości z życia Kościoła min. artykuł „ Jeżeli idea Unii Europejskiej jest z Boga to się ostoi”. a w miesięczniku WPIS min. „To nie rządy kontrolują obieg pieniądza lecz oligarchie finansowe.
4. Jest do nabycia książka ” Dar Koronacji” zawierająca pełną dokumentację przygotowawczą uroczystości oraz sam przebieg…

5. Rodzice mają mieć świadomość, że młodzież i dzieci oglądające programy informacyjne czy rozrywkowe są one często dostarczane przez kogoś, kto kieruje tym biznesem w Berlinie czy Nowy Jorku.