Intencje mszalne 04. – 10. 07.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Intencja własna.

Środa: 17.00 Nowenna + Apolonię Nodzak 27 r.śm i Jana Nodzaka, Stanisławę i Antoniego Wojciechowskich i dziadków. Oraz o Boże błog. Dla dzieci z racji zakończenia Roku Szkolnego. + Juliannę Lis.

Czwartek: 17.00 + Wiesława Garstkę – u.pog.

Piątek: 17.00 + Stanisławę Siedlecką – u.pog.
Sobota: 17.00 +
Zofię i Józefa Lis – int. Córki Wiesławy oraz wnuków i prawnuków.

Niedziela:
8.00 +
Władysława i Józefa Tarkę, Władysława i Kazimierę Wróblewskich i Zofię Dutkiewicz.
+ Józefa Jasińskiego 6 r.śm i Annę Wypych.

12.00 + Danielę i Henryka Kiełbasa oraz zmar. Z rodziny. – int. Córki. Oraz + Leokadię i Stanisława Adamczyków.

1 Zdjęcia z Wizytacji Kanonicznej można obejrzeć na stronie internetowej naszej parafii..

2. Dziś po sumie adoracja N.Sakramentu – zapraszam całą asystę.

3. W Gościu Niedzielny – najświeższe wiadomości z życia Kościoła a w miesięczniku WPIS min. „To nie rządy kontrolują obieg pieniądza lecz oligarchie finansowe.
4. Jest do nabycia książka ” Dar Koronacji” zawierająca pełną dokumentację przygotowawczą uroczystości oraz sam przebieg…