Intencje mszalne 23. – 29. 05.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Stanisławę Siedleckąu.pog.
Wtorek: 18.00 + Mariannę i Antoniego – int. rodziny.

Środa: 17.00 Nowenna + O łaskę zdrowia dla Doroty. O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.Suserskiej dla Małgorzaty i Michała. + Krystynę Michalak 1 r.śm i Henryka Michalaka. + Stanisława Filipiaka – u.pog

Czwartek: 17.00 + Boże Ciało. 8.00: Mariannę i Franciszka Majchrzak. 10.00 + Rodziców Lisów. Rodziców Kowalczyków i Józefa Lisa. 12.00 + Mariannę i Jana Garstków, Reginę i Stanisława Jaskółę. + Krystynę Michalak i Henryka Michalaka.
Piątek: 17:00
+ Stanisławę Lewandowską – u.pog.
Sobota: 17.00 +
Bogdana Kowalskiego 3 r.śm – int. Żony i dzieci.

Niedziela:
8.00 +
Mariannę i Władysława Dutkiewiczów oraz dziadków Dąbrowskich.
+ O Boże błog. I zdrowie dla Ireny Pawłowskiej.
12.00 + Władysławę Zielak, Stanisława Zielaka i Jana Jagiełło. Oraz + Zofię Bembenista 5 r.śm i w Dniu Matki.

1 Wizytację kanoniczną naszej parafii przeprowadzi ks. Biskup Andrzej F. Dziuba Pasterz naszej diecezji w dniu 19 czerwca – plan wizytacji.

2. Nabożeństwa Majowe odprawiane codziennie o godz 17.30 a w niedzielę po sumie.

3. W Gościu Niedzielny min. artykuł „ŚDM – kręci się coraz szybciej, wyjątkowe wydarzenie w Krakowie”.
4.Na Festynie charytatywnym na wsparcie leczenia i rehabilitację p. Katarzyny Kaczmarek – przy Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym zebrano ponad 10 tys, złotych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

5. Do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało zapraszamy w tym roku mieszkańców – Suserza – po szosie oraz Budek Suserskich. Dekoracja w środę po mszy św. wieczornej.

6. Dziś puszka na KUL

7. W sobotę o 16.00 powitanie obrazu MBCzęstochowskiej w parafii Gąbin.

8. Rocznica Komunii św. 19 czerwca na mszy św. o 10.00. Próba dla dzieci rocznicowych w sobotę 28 maja o godz. 17.30.

Zbiórka dla wszystkich ministrantów 25 maja o godz. 16.30.

9. W rocznicę konsekracji biskupiej Pasterza diecezji polecamy wspólnym modlitwom

Plan Wizyty Kanonicznej:

1. Powitanie Ks. Biskupa na granicy parafii w Kamieńcu przy figurze Matki Bożej przez mieszkańców Kamieńca, Kaźmierkowa i Rakowa – godz. około 20 min przed godziną 8.00 rano.

2. Proboszcz w tym czasie czeka na powitanie Ks. Biskupa w drzwiach kościoła.

3. Msza św. o godz. 8.00 – celebruje ks. proboszcz – homilia Ks. Biskupa. Na tej mszy sprawozdanie proboszcza z życia parafii. Po mszy śniadanie na plebanii i sprawdzenie ksiąg i dokumentów kancelaryjnych.

10.00 – Msza św. – rocznica Pierwszej Komunii – celebracja oraz homilia Ks. Biskup. Po ogłoszeniach sprawozdanie sekretarza Rady Ekonomiczno -Budowlanej. Po mszy św. nawiedzenie p. Organisty i p. Kościelnego.

4. 12.00 suma – celebruje ks. proboszcz. Homilia Ks. Biskupa. Po sumie Nabożeństwo Czerwcowe.

5. Po sumie obiad dla księży dekanalnych, radnych i osób zaangażowanych w życie parafii w agroturystyce Holendry.

Tak wygląda proponowany rozkład wizyty kanonicznej ale mogą też zaistnieć jeszcze pewne zmiany.