Intencje mszalne 02. – 08. 05.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: NMP Królowej Polski
10.00 O Boze błog. dla wykonawców filmu o błog. O. Stanisławie Papczyńskim. 12.00 + Leokadię i Jakuba Ciechomskich, Zdzisława i Stanisława Ciechomskich.

Środa: 17.00 Nowenna + Czesława Karmelitę 1. r.śm – int. Anny. + Kazimierza Bulskiego + Piotra Kowalskiego + Mariannę Kieszkowską.

Czwartek: 17.00 + Łaskę zdrowia i Boże błog. Dla Ireny Lis Roztropowicz i opieke MBSuserskiej
Piątek: 17:00
+ Stanisławę Lewandowską – int. Leokadii Sobczyk.
Sobota: 17.00 +
Irenę Ranachowską 8 r.śm i Zygmunta Ranachowskiego – int. rodziny.

Niedziela:
8.00 +
Stanisława Markiewicza imien. Oraz całą rodzinę Markiewiczów i Sitkiewiczów .
+ Stanisława i Mariannę oraz Kazimierza Balcerowskich.
12.00 + Genowefę i Andrzeja Wróblewskich, Jana Żurowskiego, Zofię i Franciszka Cieślaków – int. Z Dobrowa. Oraz + Stanisława Stępnia i Mariannę Stańczyk.

1 Kancelaria parafialna czynna każdego dnia po mszy św. o 17.00. W niedzielę można zamawiać tylko msze święte.

2. Nabożeństwa Majowe odprawiane codziennie o godz 17.30 a w niedzielę po sumie.

3. W Gościu Niedzielny min. „ Krew męczennika” artykuł kard. Stanisława Dziwisza.

4.Festyn charytatywny na wsparcie leczenia i rehabilitację p. Katarzyny Kaczmarek – dnia 15 maja przy Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Fanty można składać w sklepie,Ośrodku Kultury lub w parafii.

5. Pamiętajmy o przyozdobieniu kapliczek i krzyży przydrożnych i o odmawianiu wspólnym litanii loretańskiej.