Intencje mszalne 23. – 29. 11. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Int. własna.
Wtorek: – 17.00 +Grzegorza Komara – 1.r. sm.
Środa: 17.00 + Tadeusza Kostrzewskiego 3. r.śm. I rodzicówHelenę i Franciszka Wypychów oraz Józefa i józefę Kostrzewskich i rodzinę Kosajdów. .
Czwartek: 17.00 + Int własna.
Piątek – 17.00
+ W pewnej intencji.

Sobota – 17.00 – + W pewnej intencji.

Niedziela: 08.00 Adwent + Rodziców Karola i Kazimierę Kubiak, dziadków Kubiaków i Marcina Zielińskiego.
+ Stefana i tomasza Osmolak oraz babcię Mariannę i Irenę.
12.00 + Andrzeja Jabłońskiego, Ryszarda Garstkę i rodziców 2. r.śm.

1. Dziś taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

2 Pamiętajmy o sprzątnięciu grobów , bo wiatr rozwiewa kwiaty i wiązanki po całym cmentarzu.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś min artykuł „ Jesteśmy gotowi umrzeć za Chrystusa” – wyznania nawróconych na chrześcijaństwo muzułmanów”.

4. Wypominki i intencje mszalne przyjmujemy w kancelarii

5. Dokończono wymiany okien na plebanii i w mieszkaniu p. Organisty

6. Apelujemy o pomoc dla naszych parafian z Suserza, którym spalił się dom z całym wyposażeniem- apelujemy więc o pomoc. Wszystko jest potrzebne… po mszach św. można składać ofiary na ich wsparcie.

7. Rekolekcje parafialne odbędą się w dniach 4-5-6 grudzień, przed drugą niedzielą Adwentu . Dokładny program zostanie podany.