Intencje mszalne 05. – 11. 10. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Kazimierę Szymańską – greg.
Wtorek: – 17.00 + Kazimierę Szymańską.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Piotra Marczaka 11 r.śm. i Stanisława Marczaka – int. Rodziny. + Kazimierę Szymańską. Oraz o Boże błog. W 30 r.ślubu Ewy i Andrzeja Orlikowskich i opiekę MB.Suserskiej dla całej rodziny.
Czwartek – 17.00 + Gregorianka + Kazimierę Szymańską.
Piątek – 17
.00 + Rodziców Boguszów i zmar. Z rodziny oraz Brzozowskich i zmarłych z rodziny – int. Z Suserza Oraz + Kazimierę Szymańską greg.

Sobota – 17.00 + greg. + Kazimierę Szymańską.

Niedziela: 08.00 + Kazimierę Szymańską – greg.
10.00
+ Mariannę Kacprzak w r.śm oraz Józefa Kacprzaka i zmarłych z ich rodzin – int. Syna i synowej.
12.00 + Mieczysławę Kowalczyk 6 r.śm.

1. Następna niedziela to 15. Dzień Papieski i zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2 Nabożeństwa Różańcowe o godz 16.30. Do prowadzenia różańca zapraszam mieszkańców: Poniedziałek i wtorek – mieszkańcy Janek. W środę i czwartek – mieszkańcy Szczawina Borowego. W piątek i sobotę – mieszkańcy Słupa i Stanisławowa.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś min. „ O potrzebie modlitwy różańcowej za prześladowanych chrześcijan w świecie”.

4. Na stoliku pod chórem – Kalendarz diecezji Łowickiej „Oto Matka Twoja” ze zdjęciem także naszego cudownego obrazu.

5. Intencje złożone przez pielgrzymów przed obrazem MB Suserskiej są czytane systematycznie w każdą środę na nowennie o godz 17.00.

6. Dnia 17. października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Suserzu. Zapraszamy więc lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów i cały biały personel do wspólnej modlitwy pod przewodnictwem ks. Biskupa Józefa Zawitkowskiego. Dokładny program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

7. Program Pielgrzymki:.

11.00 Powitanie Pielgrzymów. 11.15. – możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

11.30 – Msza św. i homilia – ks. Bp Józef Zawitkowski.

12.30 – poczęstunek.
13.00 – wykład dr.n. Med. Olafa Czerniawskiego, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich z Łodzi.
13.30 Różaniec

14.00 Zakończenie Pielgrzymki.