Intencje mszalne 24. – 30. 08. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Emilię Komar – u.pog
Środa: 17.00 +(Nowenna) + O łaskę zdrowia dla Elżbiety Fromer i rodziny. Oraz + Stanisława Wypycha 30 r.śm i rodzinę Wypychów. O nowe powołania do służby kapłańskiej.
Czwartek: 17.00 +
O Boże błog. I opiekę MB Suserskiej dla pielgrzymów grupy żychlińskiej.
Piątek – 17.00 + Genowefę Wróblewską – u.pog.
Sobota –
17.00 Msza ślubna

Niedziela: 08.00 + Janinę i Franciszka Zajączkowskich w r.śm
+ Dziękczynna za wstawiennictwem MB Suserskiej i o dalszą opiekę..
.00 + Krystynę Michalak – u.pog.

1. Dożynki parafialne z podziękowaniem Panu Bogu za plony, odbędą się na sumie w drugą niedzielę września. Do organizacji dożynek zapraszam mieszkańców Janek, Słupa i Stanisławowa.

2. Pamiętajmy o wieńcach dożynkowych i kwiatach do ołtarza.

3. Po mszach św. można zwiedzać wystawę obrazów z Pleneru Malarskiego 2015 Holendry.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł”- „ ze zdjęciem i relacją

z odpustu suserskiego”.

5. Na stoliku pod chórem – Kalendarz diecezji Łowickiej „Oto Matka Twoja” ze zdjęciem także naszego cudownego obrazu.

6. Intencje złożone przez pielgrzymów przed obrazem MB Suserskiej będą czytane systematycznie w każdą środę na nowennie.