Intencje mszalne 17. – 23. 08. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Mateusza Sitkiewicza 5 r.śm. – int. rodziców i siostry. (przeniesiona z pondz.)
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Krzysztofa Sałamachę, Henrykę i Bolesława Ledzionów – int. rodziny.
Czwartek: 17.00 +
Genowefę Wróblewska – int. Brata Henryka z rodzina.
Piątek – 17.00 + Krystynę Michalak.
Sobota –
16.00 Msza ślubna

Niedziela: 08.00 + Marię Michalak 13 r.śm, Stanisława Michalaka, dziadków Osmolaków i Michalaków
10.00
+ Kazimierę i Mieczysława Opasiaków, Kazimierę i Władysława Przedlackich, dziadków Opasiaków i Wierzchowskich oraz Przedlackich i Szczepków.
12
.00 + Jana Paliwodę, Jana i Janinę Kowalczyków, Jana Wróblewskiego, dziadków Kowalczyków i Paliwodów.

1. Dziś 40. -godzinne nabożeństwo w parafii, pamiętajmy o adoracji N.Sakramentu.

2. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w prace przygotowawcze do naszych uroczystości odpustowych. Panu Jerzemu Sochackiemu wójtowi gminy Szczawin Kościelny. Pani Ewie Chodorowskiej – dyrektorce domu Kultury. Wszystkim obecnym przedstawicielom Władz Samorządowych, panu Organiście i panu Kościelnemu, ministrantom, bielankom, służbie liturgicznej, strażakom, chórzystom, wszystkim, którzy przynieśli prowiant i napoje dla pielgrzymów, kapłanom i grupom pielgrzymkowym

3. Po mszach św. można zwiedzać wystawę obrazów z Pleneru Malarskiego 2015 Holendry.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł”- „O procederze handlu organami dzieci zabijanych podczas aborcji”.

5. Na stoliku pod chórem – katolickie kalendarze na Nowy Rok oraz prasa katolicka.

6. Przypominam o zostawieniu ściętego zboża na wieńce dożynkowe.

7. Nadleśnictwo Gostynin – informuje, że w ostatnim czasie odnotowano w Lasach Gostynińskich całą serię celowych podpaleń, całe hektary lasów uległo zniszczeniu…

8. Dziś odpust w parafii Trębki i w parafii Bedlno.

9. Za bezinteresownie okazaną pomoc składam podziękowanie Państwu Wyrwom. Oraz Panu Emilowi Kosmowskiemu za użyczenie remizy na przyjęcie gości.