Intencje mszalne 10. – 16. 08. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej w życiu małżeńskim dla Moniki i Czarka.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Genowefę Wróblewską – u.pog
Czwartek:17.00 + Krystynę Michalak.

Piątek – 15.00 Msza św. grupy pielgrzymkowej z Skrzeszew.
18.00
+ Kazimierę Szymańską – int. Krystyny z rodziną z Konina. Oraz za zmarłych w tym roku i w dołączonych intencjach. 1
Sobota – (Uroczystość Odpustowa)
08.00
+ Zofię, Wacława i Czesława Wypychów.
10.00 – Msza św. grupy pielgrzymkowej Żychlin.
12.00 – Suma Odpustowa – której przewodniczyć będzie Pasterz diecezji Ks. Biskup Andrzej F. Dziuba.
16.00 Nieszpory
ipożegnanie pielgrzymów.
21.00Apel Maryjny przed cudownym obrazem.

Niedziela: -( 40 – Godzinne Nabożeństwo).
08.00
+ Józefa Szymańskiego i zmar. Z rodziny Szymańskich i Jędrzejczyków.
10.00 + Stanisława Metrykę 5 r.śm.
12.00 + Danielę i Henryka Kiełbasów i zmar. Z rodziny Kiełbasów i Ambroziaków – int. córki z rodziną.

1. W niedzielę ( 16. 08 ) 40. -godzinne nabożeństwo w parafii, pamiętajmy o adoracji całymi rodzinami N.Sakramentu.

2. Można zamawiać intencje na Mszę św. sprawowaną na cmentarzu .

3. Po mszach św. można zwiedzać wystawę obrazów z Pleneru Malarskiego 2015 Holendry.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł”- „O procederze handlu organami dzieci zabijanych podczas aborcji”.

5. Na stoliku pod chórem – katolickie kalendarze na Nowy Rok oraz prasa katolicka.

6. Przypominam o zostawieniu ściętego zboża na wieńce dożynkowe.

7. Pamiętajmy też o dostarczeniu prowiantu na kanapki dla pielgrzymów: wędlina, ciasto, kawa, herbata, woda w małych butelkach.

8. Prosimy też panie do pomocy w przygotowaniu i podawaniu kanapek i napojów pielgrzymom.

9. O taką pomoc prosimy też przed odpustem. W czasie odpustu liczymy na obecność ministrantów, bielanek, chórzystów, scholi oraz jak zwykle niezawodnych Strażaków.

10. Uroczysta msza odpustowa o godz. 12.00 -sprawowana przez Ks. Biskupa – Pasterza naszej diecezji.

11. W piątek uroczystość odpustowa 0 18.00 w Żychlinie, a w niedzielę odpust w parafii Trębki o 12.00.