Intencje mszalne 03. – 09. 08. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Mariannę Ciechomską – u.pog.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Intencja wolna
Czwartek: 8.00 int. Za parafian.
12.00 +
Krystynę Michalak i o zdrowie dla Iwony.Natomiast (Ur. Przemienienia Pańskiego) – odpust w Szczawinie Kościelnym.
Piątek – 17.00 + O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Igorka w 8 r.urodzin.
Sobota – 18.00 + Msza ślubna.

Niedziela: – 08.00 + Stefanię i Mariana Borkowskich.
10.00 + Zofię i Czesława Bedyk. Józefa i Józefę Żabka oraz Helenę i Adama Bedyk, Genowefę i Edmunda Dąbrowskich.
12.00 + O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla rodziny Wróblewskich.

1. Dziś modlitwa do św. Krzysztofa i poświęcenie pojazdów po mszach świętych.

2. Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa 6-15.08 2015 – zapisy chętnych przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

3. Po mszach św. można zwiedzać wystawę obrazów z Pleneru Malarskiego 2015 Holendry.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł”- „Uchodźcy w Polsce – czy mamy się czego bać?”.

5. Na stoliku pod chórem – katolickie kalendarze na Nowy Rok i interesująca książeczka dla dzieci.

6. Przypominam o zostawieniu ściętego zboża na wieńce dożynkowe.

7. Pamiętajmy też o dostarczeniu prowiantu na kanapki dla pielgrzymów: wędlina, ciasto, kawa, herbata, woda w małych butelkach.

8. Prosimy też panie do pomocy w przygotowaniu i podawaniu kanapek i napojów pielgrzymom.

9. O taką pomoc prosimy też przed odpustem. W czasie odpustu liczymy na obecność ministrantów, bielanek, chórzystów, scholi oraz jak zwykle niezawodnych Strażaków.

10. W czwartek Przemienienie Pańskie – msze św. o 8.00 i 12.00. Odpust w Szczawinie Kościelnym.