Intencje mszalne 11. – 17. 05. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Marię Sobańską – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Czesława Karmelitę – u.pog.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Zofię i Józefa Orzechowskich – int. Rodziny. Oraz + Zbigniewa Sobeckiego + Mariannę Ciechomską.
Czwartek: 17.00 + Za Parafian.
Piątek – 17.00 + Mariannę i Jana Garstka oraz Reginę i Stanisława Jaskółę.
Sobota – 17.00 + Stanisława, Mariannę i Kazimierza Balcerowskich.

Niedziela: – 08.00 + Leokadię i Franciszka Stolarczyków, Stanisławę, Władysława Łuczaków. Irenę i Juliana Kowalczyków.
10.00 + Krzysztofa Zawadzkiego.
12.00 + Zofię i Jana Dolniaka i Mariannę Sikorę i Jana Kowalczyka.

1. W następną niedzielę ur. Pierwszej Komunii – na mszy św. o godz. 10.00.

2.Nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie. Pamiętajmy też o modlitwie przed kapliczkami przydrożnymi.

3. W piątek o 15.30 spowiedź dzieci pierwszo-komunijnych i ich rodziców. A po spowiedzi o godz 17.30 próba generalna. I w sobotę ogodz. 17.30 próba generalna.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym min. artykuł „Jak pomóc w przygotowaniu do Światowych Dni Młodzieży”. Oraz o ofierze kapłanów polskich w Dachau.

5. Do prowadzenia i wspólnej modlitwy Nabożeńst Różańcowych zapraszam w poniedziałek i wtorek mieszkańców Adamowa. W środę i czwartek – Łuszczanów I -szy. A w piątek i sobotę – Helenów i Modła.

6. Otrzymaliśmy transport jabłek – wychodząc z kościoła można je zabierać do domu.