Intencje mszalne 04. – 10. 05. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Mariannę Ciechomską – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Michała Ziarnkowskiego r r.śm.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Emilię Skrobisz 1 r.śm. + Grzegorza Komara. Oraz o Boże błog. I zdanie matury.
Czwartek: 17.00 + Za kapłanów.
Piątek – 17.00 + Stanisławę i Stanisława Bogusz oraz Stefanię i Szczepana Brzozowskich i zmarłych z rodziny – int. z Suserza
Sobota – 17.00 + Cecylię Rybicką – u.pog.

Niedziela: – 08.00 + Stanisława Markiewicza – imienin. Oraz c.rodzinę Markiewiczów i Sitkiewiczów..
10.00 + Helenę Kowalską 9 r.śm – int. rodziny.
12.00 + Rodziców Genowefę i Stanisława Komorowskich – int. dzieci.

1. W piątek ur. św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

2.Nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie. Pamiętajmy o uporządkowaniu kapliczek przydrożnych.

3. Spotkanie przygotowawcze do Pierwszej Komunii św. w piątek i sobotę po mszy o godz. 17.00.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym min. artykuł „Śmierć za kubek wody” w miesięczniku „Wiara Patriotyzm i sztuka” wiele wartościowych wiadomości.

5. Za tydzień ur. Wniebowstąpienia Pańskiego, a w piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha

Świętego.