Intencje mszalne 23. – 29. 03. 2015 r.

Poniedziałek:  17.00 + Inten. własna
Wtorek: –
17.00  + Bronisława, Jerzego, Martę Żabka 2 r.śm. – int. córki.
Środa:  08.00  +{ Nowenna} Zbigniewa Sobeckiego + Grzegorza Komara + Zdzisława Jaskółę.
Czwartek: – 17.00  + Zdzisława 4 r.śm, grzegorza Komara i rodziców.
Piątek: -  17.00 +  Grzegorza Komara – u.pog.
Sobota –   17.00  + Mariannę Ciechomską – u.pog.

Niedziela: – 8.00 + Krzysztofa Rysia 4 r.śm i Pawła Radeckiego 4 r.śm.
10.00 + Stefana Jaskółę 3 r.śm i Henrykę oraz Zenona Jaskółę.
12.00  + Zofię i Władysława Lisieckich i dziadków Lisieckich. Oraz Stanisława Stępnia i Mariannę Stańczyk.

1 Niedziela Palmowa za tydzień – błogosławieństwo palm na mszach świętych.

2. Papież Franciszek: Bóg działa w pokorze i milczeniu. Jego stylem nie jest widowisko.

4. W Gościu Niedzielnym min, „ Nie z tego świata” – wstrząsający artykuł o prześladowaniach. Oraz obrazek z modlitwą duchowej adopcji .

5. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 a Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6. Urząd Marszałkowski przyznał nam dotację na remont kościoła w wysokości 28 tys. Pozostaje do zapłacenia firmie wykonawczej jeszcze 12 tys. Całość prac remontowo- malarskich kościoła wyniósł 84 tys.

7. Listy zbiórek na kwiaty do Grobu Pańskiego i na ogrzewanie kościoła można pobierać w kancelarii.

8. W środę uroczystość Zwiastowania Pańskiego i rocznica powstania Diecezji łowickiej.

W związku z powyższą uroczystością msza św. w środę wraz z nowenną zostanie odprawiona o godz. 8.00 rano.