Intencje mszalne 03. – 10.11. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Mateusza Dryńkowskieg0 – u.pog.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + O łaskę zdrowia dla Iwony. O łaskę zdrowia dla Renaty oraz Genowefy i o szczęśliwy poród i zdrowie dla c.rodziny.Intencje pielgrzymkowe…
Czwartek: – 17.00 + Intencja własna.
Piątek: 17.00 + Intencja własna.
Sobota: 17.00+ Stanisławę Józwik 7 r.śm i Jerzego Józwika – int. rodziny.

Niedziela: – 8.00 + Stanisława Markiewicza 5 r.śm i za całe rodziny Markiewiczów i Sitkiewiczów.
10.00 + Wiktora Śnieć 5 r.śm Krzysztofa, Stanisławę, Leona i Wacława.
12.00 + W 50 r.urodzin z prośbą o dalsze Boże błog. Opiekę Matki Bożej Suserskiej i zdrowie dla Elżbiety – int. rodziny.

1. Papież Franciszek powiedział „Aby wiara była zdrowa i mocna, musi być karmiona Słowem Bożym „ .

2. Nie ma Bliskiego Wschodu bez chrześcijan – obradował konsystorz w Watykanie pod przewodnictwem Papieża .

3. W okresie Wszystkich Świętych – nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych można uzyskać odpust zupełny – na przestrzeni ośmiu dni. I ofiarować go za zmarłych.

4. Są do nabycia albumy „Miejsca święte” oraz kalendarze z koronacji.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym – min. „ O powrocie do Kościoła opowiada reżyser Patryk Vega.

6. Taca na cmentarzu – na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

7. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki na nowy rok.