Intencje mszalne 11. – 17.08. 2014 r.

Poniedziałek: – 17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 17.00
+ Za zmarłych kapłanów.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + O łaskę zdrowia dla Grażyny i Wojciecha Świątkiewiczów. Oraz o łaskę zdrowia dla Piotra Śliwy i Wojciecha Fabiańskiego.
Czwartek: – 18.00
+ Na cmentarzu – za zmarłych: + Mariannę Ledzion i zmar. z rodziny. Można dołączyć jeszcze własne intencje.

Piątek: 8.00 (Uroczystość odpustowa) + Zofię i Wacława Bembenistów.
12.00 – Msza św. koronacyjna.

Sobota: 10.00 ( 40 godz. Nabożeństwo) + Mariannę Michalak 12 r.śm i Stanisława Michalaka oraz dziadków Osmolaków i Michalaków.
+ Czesławę i Wiktora Lewandowskich.

Niedziela: – 8.00 + Kazimierza, Mariannę i Stanisława Balcerowskich.
+ Mateusza Sitkiewicza int. rodziców i siostry.
+ Mariannę i Józefa Kacprzaków i zmar. z rodziny.

1. Poniedziałek, wtorek, środa – sprzątanie i robienie dekoracji – zapraszam do pomocy.

2. Pamiętajmy o dostarczenie prowiantu dla pielgrzymów na kanapki, kawę i herbat i ciasto. Prosimy też panie do pomocy w przygotowaniu kanapek.

3. Jest już książeczka z programem uroczystości koronacyjnej – będzie też rozdawana na placu celebry.

4. W czasie uroczystości koronacyjnej samochody zostawiamy na parkingach a nie w pobliżu kościoła i należy wypełniać zalecenia kierujących ruchem strażaków.

5. Prasa katolicka… „Gość Niedzielny” – A w tygodniku „Idziemy” Artykuł o koronacji naszego obrazu”.

6. W czwartek 14 sierpnia msza św. o 18.00 za zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu. Można dołączyć swoje intencje.

7. W Domu Parafialnym można oglądać wystawę obrazów Sylwestra Piędziejewskiego i innych artystów pod tytułem Droga.

8. W piątek Nabożeństwo 40-godzinne – msze św. będą odprawione o godz. 10.00 i 12.00.

9. W gablocie jest wywieszony plakat z programem uroczystości koronacyjnych.