Intencje mszalne 4. – 10.08. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 17.00  + Mariannę Stasiak – u.pog. A o 13.00 pogrzeb ś.p. Jana Sobeckiego
Środa:  ( Przemienienie Pańskie) 8.00 + Krystynę Wypych. A o 12.00 + Józefa Szymańskiego, rodziców Annę i Mieczysława Jędrzejczyków oraz Gabriela i Zofię.
Czwartek: – 17.00 + Intencja wolna.
Piątek: 17.00  O Boże błog. dla Igorka i opiekę Matki Bożej
Sobota: 17.00 + Stefanię i Mariana Borkowskich.

Niedziela: – 8.00 + Józefę i Franciszka Kiełbasów – int. wnuka z rodziną.
10.00 + Stanisława Metrykę 4 r.śm – int. żony i rodziny.
12.00 + Zofię i Czesława Bedyk, Helenę i Adama Bedyk, Józefa i Józefę Żabkę, Henrykę Jaskułę, Genowefę i Edmunda Dąbrowskich.

1. Poniedziałek, wtorek, środa – sprzątanie terenu przykościelnego…

2. Pamiętajmy o dostarczenie prowiantu dla pielgrzymów na kanapki, kawę i herbatę. Prosimy też panie do pomocy w przygotowaniu kanapek.

3. Jest już książeczka z programem uroczystości koronacyjnej.

4. W czasie uroczystości koronacyjnej samochody zostawiamy na parkingach a nie w pobliżu kościoła i należy wypełniać zalecenia kierujących ruchem strażaków.

5. Prasa katolicka… „Gość Niedzielny” – min. „ Artykuł o koronacji naszego obrazu”.

6. W czwartek 14 sierpnia msza św. o 18.00 za zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu. Można dołączyć swoje intencje.

7. W Domu Parafialnym można oglądać wystawę obrazów Sylwestra Piędziejewskiego i innych artystów pod tytułem Droga.

8.Dziś taca na potrzeby prac przygotowawczych do koronacji, a po sumie nowenna do Matki Bożej Suserskiej.

9. W gablocie jest wywieszony plakat z programem uroczystości koronacyjnych, który będzie też dostarczony do sąsiednich parafii

10. W środę ur. Przemienienia Pańskiego msze św. o 8.00 i o 12.00. Odpust w parafii Szczawińskiej.