Zaproszenie na koncert

Intencje mszalne 28. – 03.08. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 17.00  + Mariannę Stasiak.
Środa:  - 11700 ( Nowenna) + Stefanię Leśniewską + Stanisława Miętkiewicza + Jana Kaszubskiego + Zofię Grzybowską.
Czwartek: – 17.00 + Zygmunta Śniecia 5 r.śm oraz Ludwika Śnieć, Kazimierę i Stanisławę, Ludwika Wojciechowskich.
Piątek: 17.00  + Krystynę Wypych + Helenę Zając.
Sobota: 17.00 + Katarzynę Lewandowską, Zygmunta Domżała i Stanisława Lewandowskiego.

Niedziela: – 8.00 + Irenę Ramachowską i Zygmunta Ramachowskiego w 17. r.śm.
10.00 + Jana Dałka 6 r.śm i Tadeusza Kurkowskiego.
12.00 + Wojciecha i Roberta Jaskółę.

1. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa o błog. dla kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa.

2. W pierwszy Piątek Miesiąca spowiedź od 16.30.

3. Trwają dalsze prace przygotowawcze do uroczystości koronacyjnej.

4. Odbyło się kolejne zebranie ze Strażakami, którzy będą pełnić odpowiedzialne funkcje organizacyjno – zabezpieczające.

6. Prasa katolicka… „Gość Niedzielny” – min. „ O tym, że reakcja ludzi wierzących jest coraz liczniejsza i publicznie wyraża swój sprzeciw wobec różnych medialnych napaści na Kościół i wiarę.

9. W sobotę po mszy św. wieczorowej – koncert znanej artystki operowej Doroty Lachowicz z udziałem orkiestry Opera Quartet. Można będzie też nabyć płytę z wykonywanymi utworami. Koncert odbędzie się w ramach przygotowań do uroczystości koronacyjnych a więc serdecznie wszystkich zapraszamy.

10. W Domu Parafialnym można oglądać wystawę obrazów Sylwestra Piędziejewskiego i innych artystów pod tytułem Droga.

11.Koncert Salwe Regina w wykonaniu Doroty Lachowicz i orkiestry Opera Quartet – w dniu 2, sierpnia o godz. 17.45. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

12. Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa 6.- 15. O8. Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej.