Intencje mszalne 14. – 20.07. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 16.00  + Stanisława Miętkiewicza – u.pog.
Środa:  - 17.00  + (Nowenna).+ Wiesława Maślankowskiego.
Czwartek: – 17.00 + Dziękczynna i o dalsze błogosławieństwo.
Piątek: 17.00  + Krystynę Wypych.
Sobota: 17.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela: – 8.00 + Władysława i Czesławę Wypychów.
10.00 + Jana Pszczółkowskiego 6 r.śm rodziców Pszczółkowskich i Gajewskich oraz Władysławę Kamińską.
12.00 + Włodzimierza Wypycha, Janinę Strzelecką i rodziców Strzeleckich i rodziców Wypychów.

1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na prace przygotowawcze do koronacji obrazu wyniosła 918, 66.

2. Wyrok na dr.Chazana jest w szerszym aspekcie wojną ideologiczną wzniecaną przez znane wpływowe środowiska.

3. Papież Franciszek powiedział „ Nie da się być chrześcijaninem i wierzyć bez Kościoła”.

4. Bardzo proszę Radnych o przeprowadzenie  zbiórki ofiar na prace przygotowawcze do koronacji naszego obrazu. Za złożone już ofiary składam podziękowanie.

6. Prasa katolicka… „Gość Niedzielny” – min. „ O antychrześcijańskiej krucjacie”. , a także wywiad z aktorem Cezarym Pazurą, który mówi „ Trudno żyć bez Komunii świętej”.

9. W minionym tygodniu dokończono wygrodzenie sektorów, oczyszczono do malowania drzwi kościoła, pomalowano południową ścianę plebanii.