Intencje mszalne 07. – 13.04. 2014 r.

Poniedziałek: –  16.00 + Wiesława Maślankowskiego.

Wtorek: – 08.00  + Stanisława Olejniczaka.
Środa:    17.00 + Krzysztofa Zawadzkiego 4 r.śm – int. żony i córki. + Jana Kaszubskiego + Zofię Grzybowską.

Czwartek: – 17.00 + Stanisława Olejniczaka.

Piątek: 17.00  + Jerzego Żabkę + Ryszarda Garstkę.

Sobota: 17.00 + Stanisława Balcerowskiego r.śm.

Niedziela: – 8.00  + Zofię, Władysława i dziadków Lisieckich.
10.00 + Mariannę i Tadeusza Kolasińskich – int. dzieci.
12.00 + Władysława i Franciszkę Trojanowskich.

1.      Za tydzień Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej mszy świętej.

2.      Trwa wielkopostna krucjata modlitewna ,,40 Dni Dla Życia” – modlimy się w intencji dzieci zagrożonych aborcją.

3.      Papież Franciszek w powiedział „ Kościół potrzebuje naszej odwagi w dawaniu świadectwa prawdzie”.

4.      Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5.      List ofiar na prace przygotowawcze do koronacji oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego można pobierać w kancelarii.

6.      W czwartek o 18.00 zebranie Rady Ekonomicznej na plebanii.

7.      W dzisiejszym Gościu Niedzielnym min. artykuł ‘’Świat cierpienia Jana Pawła II”.

8.      Dobre Nowiny – min. świadectwo kobiety uzdrowionej przez wstawiennictwo Jana Pawła II,  Świadectwo wiary Kamila Stocha oraz świadectwo Coltona, chłopca, który był w niebie i powrócił do życia.